Ciciport
150TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde KARGO BEDAVA  +908503465525

Ciciport.com’da farklı ödeme seçenekleriyle yapacağınız alışveriş çok daha avantajlı!

Alışverişlerinizde kredi kartı, banka kartı veya havale/EFT ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

An itibariyle kapıda ödeme seçeneği sunmamaktayız. 

Banka kartı ile yapacağınız ödemelerde, kartınızda yeterli bakiye olmaması durumunda alışverişe devam edemezsiniz. Banka kartı ile yapmak istediğiniz alışverişlerde taksitlendirme bulunmadığı için tek seferde ödeme alınır. Ürünü iade etmek istemeniz durumunda banka kartınıza tanımlı hesabınıza ücret geri iade edilir.

Güvenlik açısından, Visa ve MasterCard tarafından 3D Secure kullanımı zorunlu tutulduğundan, ödemelerinizde "3D Secure" zorunludur.

Ödemelerinizde Havale/EFT kullanmak istiyorsanız siparişinizin ödemesini en geç bir sonraki iş günü tamamlamanız gerekmektedir. Belirtilen süreyi aşmanız ve ödemenizi gerçekleştirmemeniz durumunda, sistem tarafından siparişiniz iptal edilecektir. Havale/EFT ödemesi yaparken, size gönderilen sipariş bilgilendirme mailinde bulunan sipariş numaranızı, açıklama kısmında belirtmelisiniz. Siparişiniz onaylandıktan sonra ilk iş günü kargoya teslim edilir. 

 

Alıcı Adı : Yaman E-Ticaret Tarım Ltd.Şti.

IBAN: TR78 0001 0006 6888 9757 6650 01

Banka Adı: Ziraat Bankası

Banka Şubesi: Bağlıca Şubesi / ANKARA 

Önemli: Havalenizi gerçekleştirirken sipariş numaranızı "Not" kısmına eklemeyi unutmayınız! Sipariş Numaranız alışverişinizi tamamladıktan sonra mail gönderilecektir.