Ciciport
150TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde KARGO BEDAVA  +908503465525

Her şeyin en iyisini istediğimiz çocuklarımız için neler yapmayız! Dünyadaki en değerli varlıklarımız olan çocuklarımıza, sağlıklı bir hayat ve iyi bir gelecek sunmak, her zaman ilk önceliğimiz olmuştur. İşte tam da bu noktada aklımıza şu soru takılır:

Çocuğum için "en" iyisi nedir?

Hamilelik döneminden başlayıp bir ömür sürecek olan bu cevap arayışı, birer anne baba olarak bizleri bu noktaya getirdi. Bu mükemmel deneyimi yaşarken doğum, ilk adım, ilk kelimesi derken zorlu ve bir o kadar coşku dolu bir süreç yaşandığını gözlemledik. Bizler kendi çocuklarımız için her şeyin en iyisini ararken bazen çok olumlu bazen de olumsuz durumlarla karşılaştık. İşini çok severek ve isteyerek yaparken, sadakat ve güveni eksik etmeyenlerin yanında, tamamen ticari kaygılar ile hareket edenleri de gördük.

Böylelikle sitemizin temelde tek bir amacı oluştu:

Sizlere ticari kaygılardan, yanıltıcı reklamlardan arındırılmış, doğru ve uygun fiyat anlayışı temeline oturtulmuş, güvenle kullanabileceğiniz ürünler sunmak!

Ciciport.com, bebeğiniz için alışveriş yaparken en doğru ve sağlıklı ürünleri tercih edebilmeniz için size seçenekler sunuyor. Kaliteli ve güvenli alışverişin keyfini çıkarırken aklınızda bebeğiniz veya çocuğunuz için soru işaretleri kalmasın. Ebeveyn olmanın tadını çıkartmanız için her zaman yanınızdayız!