Ciciport
150TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde KARGO BEDAVA  +908503465525

Ciciport.com'a üye olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz, hiçbir durumda üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmaz.

Ciciport.com'da yapacağınız alışveriş süresince siz değerli kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına kişisel bilgilerinizi (isim, adres, bebek/çocuk yaş, vs.) talep etmekteyiz. Kullanıcılarımızın sisteme girdiği tüm bilgilere sadece kendisi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üyenin kendisi değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Vermiş olduğunuz kişisel bilgiler Üyelik Sözleşmesi'nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacaktır.

Ciciport.com, kullanıcıların bildirdiği iletişim adreslerine çeşitli ilan, duyuru veye bilgilendirmeler yapabilir. Kullanıcılar, Ciciport.com'un e-posta ve SMS gönderebileceğine ve diğer iletişim yolları ile bildirim yapabileceğine peşinen onay vermiştir.

Ciciport.com'dan gönderilen e-postaları almak istemiyorsanız "Ayarlar" kısmına tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Ciciport.com, alışveriş süresince topladığı bilgilerin üçüncü şahıslarla paylaşılmasına kesinlikle izin vermez. Ciciport'a verdiğiniz kişisel bilgileriniz kiralanmamakta, satılmamakta ve faaliyet dışı hiçbir ticari amaçla kullanılmasına izin vermemektedir.

Kullanıcı bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda sadece resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin üyelik adresi ve şifresinin üçüncü bir kişi tarafından biliniyor ve üyeliğin kullanılıyor olmasından dolayı Ciciport.com kesinlikle sorumlu değildir.