Ciciport
Tümünü Oku
14 Mayıs
11 Maddede Bebek Kıyafetleri Nasıl Yıkanmalı
Bebeğinizin kıyafetlerini nasıl yıkayacağınızı bilmiyor musunuz? 11 madde ile bebek kıyafetlerinin nasıl yıkanacağını öğrenin.
Tümünü Oku
Tümünü Oku
2 Nisan
Her Şeye Ağlayan Çocuğa Nasıl Davranmalı
Böyle bir durum ile karşı karşıyaysanız, her şeye ağlayan çocuğa nasıl davranmalı konusunu anlatan yazımıza devam edelim.
Tümünü Oku
Tümünü Oku
1 Nisan
Uyuyan Bebek Nasıl Uyandırılır
Yenidoğan bebekler, bazen gereğinden fazla uyuyarak aç kalabilirler. Bu durumda "uyuyan bebek nasıl uyandırılır" konusunda bilgi sahibi olmanız gerekir.
Tümünü Oku
Tümünü Oku
30 Mart
Anne Karnında Bebek Neden Hıçkırır
Hıçkırma, bebeğin doğduktan sonra değil daha doğmadan kazandığı bir yetenektir. Anne karnında bebeğin hıçkırmasının sebebi ise ciğerlerinin gelişmesidir.
Tümünü Oku
Tümünü Oku
28 Mart
Bebekler Emerken Neden Ağlar
Bebeğiniz emmek istemeyebilir veya emerken ağlayabilir. Bebekler emerken neden ağlar? Yeni bebek sahibi annelerin bu süreçte nasıl davranması gerekir?
Tümünü Oku
Tümünü Oku
26 Mart
Bebek Cinsiyeti Belirleme Cetveli
Cinsiyet belirleme cetvellerinin yüzlercesi ortaya çıkmış olsa da, günümüzde halen kullanılmakta olan 2 tanesi bulunmaktadır.
Tümünü Oku
Tümünü Oku
25 Mart
Bepanthol Pişik Kremi Yüze Sürülür Mü
Bepanthol, cildin nem ihtiyacını karşılayan ve olumsuz dış etkenlere karşı onu koruyan bir kremdir. Yüzüme pişik kremi sürüyorum diyen kişilerin kullandığı ise aynı markanın, bebekler için ürettiği pişik kremidir.
Tümünü Oku
Tümünü Oku
24 Mart
Bebek Pudrasının Cilde Faydaları
Bebek pudrasının cilde faydaları nelerdir? Bebek pudrası yüze sürülü mü? Bebek pudrası maskesi ve sivilcelerde bebek pudrası kullanımı nasıl olur?
Tümünü Oku
Tümünü Oku
23 Mart
Bebek Bezinde Turuncu ve Pembe Lekeler
Bebek bezinde turuncu leke veya pembe lekeler ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum aslında çoğu zaman bebeğinizde bir sorun olduğuna işaret etmez.
Tümünü Oku
Tümünü Oku
22 Mart
Bebek Oto Koltuğu Kaç Yaşına Kadar Kullanılır?
Arabada bebek koltuğu kaç yaşına kadar zorunlu? Bebek oto koltuğu ne zamana kadar kullanılır? Detaylar yazımızda!
Tümünü Oku
Tümünü Oku
21 Mart
Bebek Yağı Yüze Sürülür mü?
Bebek yağı yüze sürülür, bu açıdan hiçbir sakınca yoktur. Bebeğin ve yetişkinlerin tüm cildinde kullanılabilir. Elbette aşırı kullanımından kaçınılmalıdır.
Tümünü Oku
Tümünü Oku
20 Mart
Yenidoğan Bebek Kaç Dakika Emer
Annelerin en çok merak ettiği şeylerden biri, yenidoğan bebek kaç dakika emer konusudur. Bebeğin, kaç dakika emeceğine bizzat kendisi karar vermektedir.
Tümünü Oku


37 sonuçtan 1-12 gösterilmekte.
1 2 3 4